Ljuskrona

662583

LJUSKRONA, gustaviansk stil, s.k hagamodell, 1930/40-tal, 4 ljusarmar, stomme i mässing behängd med olikslipade, elektrifierad, höjd ca 60, diameter 40 cm

Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (14 bud)
5035871
2 400
5035858
5027914
5035857
1 900
5027914
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.