Peter Dahl färglitografi

662579

PETER DAHL (1934-2019): Epistel nr 72, signerad Peter Dahl., PT, färglitografi, bildmått ca 41x28 cm

Fack 4

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (21 bud)
5034487
1 400
5033959
1 300
5034486
1 300
5033959
5033401

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.