Oljemålning 1800-tal

662577

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka på stol, osignerad, olja på pannå, ca 16,5x13,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
5036226
3 800
5036224
3 600
5036220
3 400
5033368
3 200
5033368
2 800

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.