Oidentifierad konstnär oljemålning

662569

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 65x52 cm

Dukskada, hål

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (22 bud)
5033420
5033419
5033417
1 900
5033416
1 800
5033413
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.