Lennart Jirlow gouache

662566

LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad och daterad par 29.1.78, L. Jirlow, gouache, bildmått ca 29x20 cm

Med dedikation, veck

Kundcenter

Lennart Jirlow gouache

Budhistorik (8 bud)
5035976
6 200
5034684
6 000
5034683
5 000
5034682
5034681
3 200

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.