Sven Lundqvist skulpturer

662565

SVEN LUNDQVIST (1918-2010): (2) läsande man, signerad Sven Lundqvist, samt med gjutarstämpel H Bergman, man som kör en lastad vagn, signerad, brons, höjd ca 16,5 cm respektive 10,5 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Monter 13

Sven Lundqvist skulpturer

Budhistorik (1 bud)

5026821
2019-07-11 23:52:42

2019-07-16 kl 19:50
Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.