Lester Sutcliff oljemålning

662564

LESTER SUTCLIFFE (1848-1933): "A Breezy Day", signerad Lester Sutcliffe, olja på duk, ca 60x106 cm

Konst, Äldre måleri

Lester Sutcliff oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5033317
5032397
5033315
1 900
5032397
1 800
5032396

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.