Figuriner i brons

662560

FIGURINER (2) i form av hundar, 1800/1900-tal, den mindre signerad i gjutnigen (O Lönner), brons smat koppar, högsta höjd ca 9 cm

Åldersrelaterat slitage

Konst, Skulpturer

Monter 14

Figuriner i brons

Budhistorik (14 bud)
5036246
1 700
5035572
1 600
5034778
5035570
5034778

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.