Curt Hillfon

662559

CURT HILLFON (född 1943): Geometrisk komposition, signerad, olja på duk, ca 41x33 cm

Rum 19

Curt Hillfon

Budhistorik (29 bud)
5034986
2 400
5034909
5034981
5034909
1 900
5034969
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.