Skulptur i brons

662536

SKULPTUR i form av harpospelande putto,1900-talets första hälft patinerad brons, sockel i kalksten, höjd ca 39 cm

Slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 11

Skulptur i brons

Budhistorik (6 bud)
5035501
1 300
5035171
5035170
5027641
550
5026824
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.