Alice Nordin figurin

662531

ALICE NORDIN, "Gås-Lisa" figurin, signerad Alice Nordin, Gustafsberg 1917, parian höjd ca 28 cm

Smärre slitage, avskrapat material på sockelns ena sida

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin

Monter 14

Alice Nordin figurin

Budhistorik (3 bud)

5035620
5035047
550
5027042
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.