Sekretär

662522

SEKRETÄR / SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i björk, belsag i skinn, klaff, invändigt med låd- och fackinredning samt 3 lådor, höjd ca 105, 108x47 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor, ställvis något blekt, skinn beslag är senare samt med några skador, några fanéringsskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningsdisken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sekretär

Budhistorik (4 bud)

5036139
550
5035452
5034761
5033192

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.