Skålfat av Eva Bengtsson

662520

EVA BENGTSSON, skålfat, 1900-talets andra hälft, glaserat stengods, signerad, diameter ca 40 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 5

Skålfat av  Eva Bengtsson

Budhistorik (1 bud)

5025561
2019-07-11 09:20:51

2019-07-16 kl 18:04
Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.