Karl Höglund oljemålning

662499

KARL HÖGLUND (Född 1940): Sällskap, signerad Karl Höglund, olja på duk, 117x90 cm

Rum 18

Karl Höglund oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5033483
6 000
5032383
5 600
5032382
5 000
5032375
5030457
3 200

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.