Hörnskåp gråbemålat

662494

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gråbemålat, två dörrar med skuren blomsterdekor samt bakomliggande hyllor, höjd ca 178, 75x69 cm

Bruksslitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Hörnskåp gråbemålat

Budhistorik

2019-07-16 kl 19:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.