Byrå rokokostil

662492

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, stomme i ek, intarsia i form av blomslingor och bårder, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, ca 89, 70x39 cm

Nyckel finns

Enstaka mindre fanerbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Byrå rokokostil

Budhistorik (14 bud)
5033861
5033722
5030637
1 900
5033721
1 800
5030637
1 700

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.