Barskåp 1950/60-tal

662491

BARSKÅP, 1950/60-tal, etikettmärkt, H.Sundling AB Tranås, stomme fanerad med teak, mörkbetsad benställning, detaljer i mässing, invändigt med utfällbart hyllplan, höjd 62, 75x40 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Barskåp 1950/60-tal

Budhistorik (19 bud)
5034864
2 400
5034934
5034864
5034924
1 900
5034864
1 800

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.