Uno Lindh

662488

UNO LINDH, BORD 2 st, 1 med skiva i sandsten samt 1 med ekskiva, underrede i ek, höjd ca 72, 180x80 cm vardera, stenskivans 3 cm tjock

Bruksslitage, repor

Möbler, Matsalsmöbler, Diverse

Rum 12

Uno Lindh

Budhistorik (10 bud)
5032895
1 700
5031666
1 600
5031665
5031664
1 400
5031662

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.