Nakterhus med kompass

662487

NAKTERHUS med vätskekompass, 1900-tal, mässing, signerad C. Plath, Hamburg, höjd 29, kompassens diameter 14,5 cm

Brännare saknas

Nautica/Technica

Rum 7

Nakterhus med kompass

Budhistorik (15 bud)
5041088
950
5040522
900
5040196
850
5039785
5038030
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.