Vitrinskåp

662482

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, tvådelat, underdel med skåpluckor samt och lådor, överdel med dörrar i mönstrat blästrat glas samt 12 mindre lådor, höjd ca 192, 124x46 cm, nycklar finns

Bruksslitage, ytbebehandlat

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Vitrinskåp

Budhistorik (5 bud)
5027639
1 700
5036147
1 600
5027639
5025765
5025612

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.