Lanternor 2 st 1900-tal

662481

LANTERNOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, koppar, märkta Tung Woo, Hong Kong resp Fat Cheong, höjd ca 40 cm inkl. hänkel

Tidigare elektrifierade

Nautica/Technica

Rum 7

Lanternor 2 st 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
5040806
850
5040698
5040520
750
5040506
700
5038916
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.