Skåp från indien

662479

KLÄDSKÅP, Indien, 1900-talets första hälft, skåpluckor i vitrin, samt överliggande skåpluckor, indändigt med hyllplan, höjd 179, 125x45 cm

Bruksslitage/patina, senare ytbehandlat, delvis senare tillkomna beslag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Skåp från indien

Budhistorik (8 bud)
5033035
5033034
1 800
5031678
5031673
500
5031671
450

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.