Vette 1900-tal

662476

VETTE, 1900-talets första, bemålat trä, längd 44 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 3

Vette 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
5033697
750
5040955
750
5033697
700
5040701
650
5033697
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.