Skulptur Kina

662474

BUDDHA, fluorite, Kina, 1900-tal, träställ medföljer, höjd ca 20 cm

Personnummer märkt, lagningar, avslag, nagg, slitage

Orientaliskt, Skulptur

Monter 11

Skulptur Kina

Budhistorik (1 bud)

5025483
2019-07-11 08:22:25

2019-07-16 kl 20:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.