Propeller mm 1900-tal

662472

PROPELLER, BÅTRATT, KOMPASS i schatull, 1900-tal, mässing, förnicklad mässing, kompassen märkt AB Lyth Stockholm, diameter 30-32 cm

Slitage, schatull med skador

Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 6

Propeller mm 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
5034116
900
5033313
850
5034115
850
5033313
5034114
750

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.