Ljuskrona

662471

LJUSKRONA Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, invändigt elektrifierad, höjd ca 95 cm, diameter ca 45 cm.

Medföljer lösa prismor. Slitage.

Belysning, Ljuskronor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ljuskrona

Budhistorik (7 bud)
5053184
5051085
2 800
5051082
2 600
5051081
2 400
5050840

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.