Ljuskrona venetiansk stil

662468

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, stomme i glasklädd mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 47 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona venetiansk stil

Budhistorik (1 bud)

5035169
2019-07-16 11:49:56

2019-07-16 kl 12:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.