Glas & Trä spegel

662465

GLAS & TRÄ, spegel, 1900-talets mitt, Hovmantorp, ramen i bok, glas med etsad rutdekor, etikettmärkt, ca 101x61 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 4

Glas & Trä spegel

Budhistorik (4 bud)

5035774
450
5034149
5032052
5027589

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.