Beck & Ljung plexiglas

662445

BECK&JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg 1939-2007): Utan titel, signerad och daterad Holger Bäckström Bo Ljungberg 1970, plexiglas, 3 skivor med 2 ställ, mått inkl ställ ca 31x29,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 8

Beck & Ljung plexiglas

Budhistorik (9 bud)
5026149
5032584
5026149
1 900
5032036
1 800
5026149
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.