Däckstolar

662443

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1970-tal, furu, reglerbara, längd ca 160 samt bredd 67 cm

Ingår i temaauktion Trädgårdsfest

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Däckstolar

Budhistorik (9 bud)
5059025
5058436
1 900
5053193
1 800
5053193
1 400
5055662
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.