Lampbord 1800-tal

662442

PELARBORD, 1800-talets mitt, oktagonal skiva med liten sarg, svarvad tredelad fot, höjd ca 71, diameter 39 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Lampbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

5033687
5025342

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.