Skåp 1700-tal

662440

SKÅP, 1700-tal, 2-delat, fanerat i mahogny och valnöt, överdelens liksom nederdelens lådor öppnas med dold låsmekanism, höjd ca 206, 114x66 cm

Nyckel finns

Renoverat och kompletterat, röklukt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
5034760
5 200
5034491
5 000
5029578
3 600
5029573
3 200
5026700

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.