Reijmyre Armatur Fabrik golvlampa

662434

REIJMYRE ARMATUR FABRIK, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med rafflad dekor, etikettmärkt undertill, höjd (exl skärm) ca 132 cm, skärm i tyg medföljer

Bruksslitage, buckla på basen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Budhistorik (1 bud)

5033711
2019-07-15 17:31:30

2019-07-15 kl 18:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.