Falkenbergs Belysning golvlampa

662431

FALKENBERGS BELYSNING, golvlampa, 1950-tal, stomme med lindat läder, skärm i textil, fot i glas, stämplad undertill ''FLB'', höjd ink skärm ca 152, exkl skärm 130 cm

Funkar vid inskrivningstillfället, jordad kontakt

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Budhistorik (24 bud)
5034184
3 400
5034254
3 400
5034184
3 200
5034180
5034182
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.