Carl Malmsten ''Visingsö'' pall

662426

CARL MALMSTEN, "Visingsö", pall, stomme i furu, stämplad Svensk Fur, sitthöjd ca 43, 90x34 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Budhistorik (28 bud)
5033299
5033289
1 900
5033239
1 800
5033288
1 800
5033239
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.