Båtpropeller

662419

BÅTPROPELLER, 1900-talets första hälft, brons, märkt "D460, P360", diameter ca 46 cm

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 7

Båtpropeller

Budhistorik (19 bud)
5033016
5033005
5033015
5033005
950
5033014
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.