Skåp furu

662411

BOKSKÅP, omkring 1900, furu, glasade dörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 179, 102x35 cm, nyckel finns

Lagningar, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skåp furu

Budhistorik (19 bud)
5035961
2 600
5035960
2 400
5035924
5035916
5035923

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.