Apotekarskåp / Arkivskåp ek

662409

APOTEKSSKÅP / ARKIVSKÅP, med 39 nmrerade lådor, 1900-talets början, ek, beslag i mässing, höjd ca 185, 100x48 cm

Slitage, märken, renoverat, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Apotekarskåp / Arkivskåp ek

Budhistorik (45 bud)
5035432
13 500
5035430
13 000
5035428
12 500
5033206
12 000
5032762
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.