Ulf Nordström oljemålning

662405

ULF NORDSTRÖM (samtida): Föreställande figurer i mörkret, signerad U Nordström, olja på duk, 93x120 cm

Smärre slitage

Konst, Nutida

Rum 4

Ulf Nordström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5033231
2019-07-15 13:45:47

2019-07-15 kl 19:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.