Philippe Starck bord

662404

PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, MDF polyester lacquered, för Kartell, 190x90x73 cm

Skiva med hörnskador, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Philippe Starck bord

Budhistorik (13 bud)
5034191
5034207
5034191
950
5034195
900
5034191
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.