Harry Wichmann oljemålning

662403

HARRY WICHMANN (1916-1993): Gatubild, signerad och daterad Wichman -87, olja på duk, ca 82x61 cm

Rum 4

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5036431
1 800
5036394
1 700
5036430
1 700
5036394
1 600
5035810

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.