Eva Bagge oljemålning

662400

EVA BAGGE (1871-1964): Interiör från Solna kyrka, signerad samt daterad 1935, olja på pannå, monterad bakom glas, ca 45x36 cm

Konst, Äldre måleri

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5025920
2019-07-11 13:26:40

2019-07-15 kl 12:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.