Bordslampor fyllda med småstenar

662398

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i blå glasmassa fyllda med småstenar, höjd ca 32 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Budhistorik

2019-07-15 kl 16:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.