Sune Rudnert oljemålning

662397

SUNE RUDNERT (1938-2007), Spejande naken dam, signerad och daterad -71, olja på duk ca 135x114 cm

Rum 4

Sune Rudnert oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5025877
5033161
5025877
950
5031398
900
5025877
650

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.