Torsten Bergmark oljemålning "Huvud"

662395

TORSTEN BERGMARK (1920-96):"Huvud", monogramsignerad och daterad TB -57, olja på duk, mått ca 31x27 cm

Fack 20

Torsten Bergmark oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5033152
5033151
1 300
5033150
900
5027941
600
5026360
550

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.