Gunnar Cyrén skulptur

662392

GUNNAR CYRÉN , "Grodan" skulptur, tenn, signerad Cyrén, gjord för Sveriges Riksksdag, höjd 3,5 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Monter 10

Gunnar Cyrén skulptur

Budhistorik (9 bud)
5033256
5033254
5033253
5032471
5032248
650

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.