Akvarell av Carl Spinchorn

662391

CARL SPRINCHORN,(1887-1971), "Cypressträd, Ontario, Canada", signerad samt daterad Carl Sprinchorn, 1936, akvarell, mått ca 35x24 cm

EJ examinerad ur ram

Fack 17

Akvarell av Carl Spinchorn

Budhistorik (2 bud)

5033978
450
5032948

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.