Yrjö Edelmann

662390

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen triangel, färglitografi, oramad, signerad Y. Edelmann och numrerad 21/150, bladstorlek ca 64x91 cm

Smärre slitage, hanteringsveck

Konst, Grafik, Nutida

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Yrjö Edelmann

Budhistorik (1 bud)

5031948
2019-07-14 19:00:57

2019-07-14 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.