Anders Zorn etsning

662387

ANDERS ZORN (1860-1920) Gerda Lundequist, etsning, signerad med blyerts, ca 19,8x14,8 cm

Gulnat blad

Fack 19

Anders Zorn etsning

Budhistorik (5 bud)
5023689
2 800
5023608
2 600
5023607
5023606
850
5023603

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.