Rörstrand Kräftservis assietter

662384

RÖRSTRAND, assietter, 4 st., flintgods, 1800-talets slut, ur kräftservisen, diameter ca 18 cm

Krackelering, missfärgningar

Keramik/Porslin

Monter 8

Budhistorik (17 bud)
5034025
5032456
5032456
950
5029057
900
5032455
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.